RAL – TEK | Renewable Energy Solutions

Modern toplum ihtiyaçları ve ekonominin hızla gelişmesiyle birlikte araç sahiplerinin sayısı hızla artmaya devam etmektedir. Teknolojinin ilerlemesini günümüzde her alanda hissediyoruz. Bu etkilerden birisi de şüphesiz ki elektrikli araçlar olmaktadır. Karbon salınımı etkisini azaltmak amacı ile üretilen ve çevreye zarar vermeden çalışan elektrikli araçlar yeni bir ihtiyacı da beraberinde getirmiştir.

Günlük kullandığımız elektrik sarfiyatı artması ile birlikte hem evlerimiz hem de araçlarımız için oluşan enerji ihtiyacını karşılayabilmek adına ciddi çalışmalar bulunmaktadır.

Koşulları göz önüne aldığımızda tedarik imkanları, kurulum kolaylığı ve ulaşabilirlik açısından en verimli enerji sisteminin güneş enerjisi olduğunu söyleyebiliriz.

Endüstriyel çatılar ve arazilerin dışında son dönemde en büyük ihtiyaç evlerde ve iş yerlerinde oluşmaya başlamıştır. Villa çatıları güneş enerji sistemi günlük enerji ihtiyacını büyük ölçüde karşılamaktadır. Ancak güneş paneli kurulumuna elverişsiz çatı olduğu durumlarda solar carport sistem olarak adlandırdığımız otopark üstü güneş paneli kurulumu ile elektrik üretimi de oldukça rasyonel bir kurulumdur. Bu sistemler öz tüketime yönelik olup, şebekeden satış yapılamayacağı için herhangi bir başvuru süreci yoktur.

İhtiyaca yönelik On-grid veya off- grid olarak iki farklı alternatif ile hizmet vermekteyiz. Bu sistem de ek olarak elektrikli araç şarj edebilme imkanı da sunmaktayız.

Gelişen bir dünyada bizler de bu sürece katkı sağlayabilir, elektrik üretimiz için güneş enerjisinden faydalanabiliriz.

Solar Carport nerelere kurulabilir?

  • Konut site otopark alanı
  • Bireysel villa otopark alanı
    Endüstriyel işyerleri otopark alanı
  • Hastane otopark alanı
  • Restoran, eğlence merkezleri otopark alanı

Teklif Talep Formu

Güneş enerjisine yatırım yapmak ve çatınızı değerlendirmek istiyorsanız size sağlayacağımız
mühendislik hizmetimiz için lütfen bize ulaşın.

Ücretsiz keşif ve detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki formu doldurun, biz sizi arayalım.

    Hemen Arayın!